Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Moderní bydlení vám nabídne klidná pražská lokalita. Nic vám zde nebude chybět

Samozřejmostí moderního bydlení je v současné době pochopitelně klidná lokalita, která je vhodná pro život, ale zároveň také dostupnost občanské vybavenosti. Zejména v Praze, pokud hovoříme o bydlení, se jedná o relativně palčivou otázku. Především s ohledem na cenovou dostupnost. Proto dnes klienty osloví takové nové kvalitní projekty, které nabídnou něco navíc. Možná tak zapadnou do vašeho výběru také byty Na Vackově, které se nacházejí v městské části Žižkov.

Využijte možnosti výhodného financování

Pokud jsme v úvodu hovořili o nějakém tom bonusu navíc, tak ten samozřejmě souvisí s oblastí financí. To je to, co dnes může přitáhnout. Pořídit si totiž nové bydlení je vždy lákavé, ale ne každý na to má prostředky. Proto vám byty k prodeji na Praze 3 mohu nabídnout výhodné možnosti financování. Souvisí s tím možnost sjednání hypotéky bez poplatku a bezplatné zhotovení znaleckého posudku. Kromě toho dosáhnete na nízké úrokové sazby. Náklady na sjednání hypotéky se vám tak výrazně sníží.

Co můžete od nového domova očekávat?

Proč by vás ale měl tento bytový komplex vlastně oslovit s ohledem na samotné bydlení? Je to zejména z toho důvodu, že má opravdu mnoho co nabídnout. Nejen že se jedná o atraktivní lokalitu, ale je zde jak občanská vybavenost, tak klid a pohoda. Byty si můžete vybírat:

  • V pěti rezidenčních objektech
  • Dispozice s balkony i lodžiemi

Celkově je k dispozici 342 bytů a pětice rezidenčních objektů se nachází podél ulice Malešická. Můžete si vybírat dispozice od 1+kk po 5+kk. Je pochopitelně možnost si byty rezervovat. Bydlení Na Vackově je koncipováno jako moderní bydlení. Právě členitá architektura, která nabízí balkony nebo lodžie, dodává bydlení v těchto bytech dostatek soukromí. Vše je velmi dobře promyšleno, a tak se zde budete cítit skutečně jako doma. K tomu dopomůže i okolí, kde můžete relaxovat v sadech na Krejcárku, Parukářce nebo se projet cyklostezkou skrz vrch Vítkov.

Fotografie