Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Originální koupelna z betonu

Sníte o osobitém řešení vaší koupelny? A přesto váháte, protože si zároveň přejete, aby se vaše zbrusu nová koupelna vyznačovala vysokou funkčností a stálostí? Máme pro vás alternativu, která spojuje výhody obou těchto přání. Betonové výrobky jsou vysoce působivé, na dotyk příjemné a navíc ryze ekologické. Koupelna, potažmo koupelnové doplňky z betonu jsou charakterizovány minimalistickým designem a plně odpovídají současným trendům v oblasti bydlení a moderního pojetí koupelen.

Když se vysloví slovo beton

K výrobě betonových koupelen se používá ušlechtilý beton zvaný DecorLit. Ten je v dílně odléván do forem, které mají přesně definovaný tvar. Na druhou stranu lze vyrobit libovolnou formu dle přání zákazníka. Tento materiál je velmi tvrdý a odolný vůči vysokým teplotám. Velkou výhodou je, že lze DecorLit kombinovat i s jinými materiály, jako například sklo a dřevo, což ve výsledku působí velmi efektivně a zajímavě. Jeho další předností je možnost repasování přebroušením, zalepením či tmelením. Vnější povrch výrobku je impregnován a tím mu dodává potřebnou ochrannou vrstvu, pomáhající zachovávat barvu a strukturu betonu a rovněž činí beton nenasákavým. DecorLit je dostupný ve čtyřech základních barvách, které lze jak pigmentovat, tak i texturovat.

Koupelnová deska z betonu

Betonové desky z betonu jsou jedinečné pro svoji funkčnost a stálost materiálu. Povrchová úprava dodává hydrofóbní vlastnosti a materiál nenasákavá přebytečné kapky vody. Na povrchu betonové koupelnové desky se tak nevytváří nežádoucí vlhké mapy a už v žádné případě neporůstá zdraví škodlivými plísněmi. Betonový prvek v koupelně umocňuje výsledný pocit interiéru a stává se dominantní součástí koupelny. Jedná se o vysoce funkční prvek koupelny, který již na první pohled zaujme a zpestří celkový dojem. Koupelnová deska se vyrábí tzv. na míru podle přání a technických požadavků klienta. Autentickým prvkem koupelnové desky z betonu se může stát zalití nebo vybroušení určitých tematicky laděných předmětů či ozdob podle představ klienta, nejčastěji se jedná o lastury, kamínky apod.

Betonové umyvadlo

Betonové umyvadlo působí velmi atraktivně a hodí se jak do domácností, tak i do větších veřejných prostor. Díky svému speciálnímu povrchu vykazuje výborné vlastnosti nejen estetické, ale hlavně i praktické. Z důvodu dokonalé úpravy povrchu je vhodné i do prostor s velkým zatížením. Jeho významnou předností je vysoká pevnost a odolnost. Netradiční betonová umyvadla jsou k dispozici z nadčasové kolekce MONO značky NAÏF, avšak na zakázku je možné vyhotovit absolutně personalizované umyvadlo dle požadavku a návrhu zadavatele.

Plánujete-li vyhotovení nové koupelny, umyvadla nebo koupelnové desky v moderním funkčním stylu, kontaktujte rodinný podnik Švec Beton. Tato společnost se věnuje návrhům, výrobě i instalaci betonových výrobků a betonových doplňků již celou řadu let a poskytuje komplexní služby v tomto oboru.

Fotografie