Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jak si dobře vybrat klimatizaci

V loňském roce bylo 39 tropických dní, dní kdy teplota vystoupala nad 30°C. Pokud nemáme to štěstí, že žijeme ve velmi chladném domě, při těchto teplotách už nedokážeme byt vyvětrat. Řešením je vybrat si správnou klimatizaci. Klimatizace především ochlazuje vzduch, ale dokáže toho mnohem víc. První klimatizace se na světě objevila už před více než sto lety. Dnes si můžeme klimatizaci vybrat podle dalších funkcí, které od ní požadujeme. Umí čistit vzduch, větrat byt, vytápět, odvlhčovat nebo ionizovat vzduch. Klimatizace nám může pomoct i v období alergií, tím že udržuje vzduch čistý.

Cena za ochlazení bytu nemusí být obrovská

Když si pořídíme dobrou klimatizaci, v noci budeme moci klidně spát a přes den můžeme normálně pracovat. V oblasti klimatizací si můžeme nechat poradit od odborníků v 3K Air Mont, kteří se věnují klimatizacím více jak deset let. Pomohou vybrat nejvhodnější zařízení, ale především zajistí pravidelné čištění a servis klimatizací v Ostravě a okolí. Investice, kterou do klimatizace vložíme, nám pomůže přečkat parné léto v pohodlí.

Pravidelný servis přispěje k našemu zdraví

Nasávaný vzduch prochází přes čisticí filtry, kde se zbavuje nečistot a prachu. Aby se ve filtru a výparníku neusazovaly choroboplodné mikroorganismy a bakterie, které nám způsobují řadu nemocí, doporučuje se nechat filtraci a venkovní jednotku vyčistit alespoň jednou ročně. Na stránkách www.levnaklima.cz si můžete objednat čištění klimatizací v Ostravě a okolí a odborný servis klimatizací. Díky čisté filtraci můžeme využívat všech výhod klimatizace a zajistit si ideální klima u nás doma nebo v práci.

Pokud se rozhodnete pro novou klimatizaci nebo potřebujete klimatizaci vyčistit, obraťte se na odborníky.

Fotografie