Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jak navrhnout vestavěnou skříň

Pro dokonalé využití prostoru v interiéru se hodí vestavěné skříně. Někoho trápí nedostatek úložného místa, někdo touží po úhledném a přehledném uspořádání svých věcí. Těmito skříněmi si tak zařídíte rychlý přehled o stavu věcí buď v předsíni, šatně, nebo ložnici.

Vestavěná skříň se hodí do každého interiéru, najde uplatnění i v pracovních prostorech, kde může ukrýt pracovní pomůcky a nářadí. Nejvíce se dnes vestavěné skříně vyrábí na míru do šaten, kde je díky nim upořádáno šatstvo a obuv celé rodiny, stejně jako sportovní náčiní a pomůcky. Jejich výhodou je maximální využití volného prostoru od podlahy ke stropu. Pro dokonalé splynutí skříně s okolím se hodí zakázková výroba. Přímo na míru vyrobené skříně přesně splní požadavky klientů. Lehce si tak zvolí, kam budou ukládat jaké svoje cennosti či pomůcky. Barva materiálu se vybere dle okolního designu.

Vestavěná skříň působí estetickým dojmem a přitom nabízí velmi praktický způsob ukrytí věcí. Nejde jen o šatní skříně na oblečení, ale je možné setkat se také s návrhy šatních skříní na uložení potravin, hraček a technických pomůcek. Pro návrh skříně je možné využít mnoho různých povrchů a materiálů, tak aby skříň splynula s okolím.

Jestliže se obrátíte na designové studio, jejich poradci se orientují v módních trendech a navrhnou Vám originální skříň na míru. Mají k dispozici pestrou paletu materiálů a povrchů, které je možné vkusně kombinovat.

Pokud hledáte specialisty na vestavěné skříně, oslovte nás s důvěrou. Naše firma se zabývá výrobou vestavných skříní v Brně a okolí. Vyrobíme také jakýkoliv nábytek a kuchyňské linky na míru. Navrhneme, vyrobíme a namontujeme vše dle přání zákazníka. Používáme pouze kvalitní materiály certifikovaných firem. Náš nábytek na míru najde uplatnění v bytech, kancelářích, i obchodech. Nábytek od nás je originální, má trvalou hodnotu a poslouží Vám dlouhá léta k Vaší spokojenosti.

Fotografie