Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

V čem je nábytek na míru lepší?

Chcete zrekonstruovat byt nebo dům a nevíte si rady s novým nábytkem? Prošli jste již celou řadu obchodů, ale zatím jste nenašli nic, co by odpovídalo vašim snům a představám? Nejste zcela jistě sami. Největším problémem pro mnoho lidí stále zůstává výběr vhodného vybavení do kuchyně a koupelny, neboť právě tyto dvě místnosti vyžadují, aby byl nábytek kvalitní, praktický, a také aby zapadal do vyhrazeného prostoru. Právě tyto hlavní vlastnosti však nábytek ze sériové výroby naprosto postrádá. Je sice pravdou, že výrobci a obchodníci si dávají velmi záležet na tom, aby byl nabízený nábytek moderní, originální a zároveň levný, avšak právě kvůli tomu šetří na použitých materiálech a nábytek sice vypadá velmi pěkně, avšak v mnoha případech není vůbec účelně sestaven, nevydrží plnou zátěž, jež je právě v kuchyňských prostorech zapotřebí a velmi často jej kupujeme za krátkou dobu znova. Tudíž je jasné, že koupě neustále nového nábytku se ekonomicky nevyplatí. Pokud totiž chceme, aby vybavení něco vydrželo, není nad to nechat sis jej vyrobit přímo na míru.

Praktičnost na prvním místě

Největší výhodou kuchyňské linky na míru je, že se nemusíte vázat na pevné návrhy, ale můžete si celý vzhled a její uspořádání namyslet sami, čímž se pak ze samotného nábytku stane praktický pomocník, který vám poskytne vše potřebné ihned po ruce. Už se vám tedy nestane, že nebude možné otevřít dvě skříňky zároveň, či že se na vás pokaždé vysype její celý obsah.

Výroba na zakázku je výhodná

Velmi často se ale setkáváte s problémem, že pokud chcete zrekonstruovat místnost a zároveň například jinou nově vybavit, musíte shánět dvě odlišné firmy, které vám to zajistí. I to je dnes už minulost. V Brně sežene rekonstrukci koupelny i například kuchyni na míru od jedné jediné firmy, což vám ušetří mnoho zbytečných starostí.