Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jak otevřít zamčené auto bez poškození

Taky se vám podařilo zabouchnut klíčky v autě? A to jste si mysleli, že to už snad ani není možné, aby se s moderními auty dnešní doby něco takového vůbec stalo. Mají přece centrální zamykání na dálková ovládání nebo některá dokonce i bezklíčový přístup. Jenže stát se to může. A teď jste zrovna nemile překvapeni, že se to událo zrovna vám.

Například se to může stát, když si otevřete pouze zavazadelník, kam položíte vše, co jste měli v rukou. A právě omylem i s klíčem. No a pak prostě jednoduše zabouchnete páté dveře. A je to tu. Otravná komplikace k vzteku. To se ale může stát skutečně každému. Je to nepříjemná situace, zvláště pak pokud zrovna někam spěcháte.

Zbrkle začínáte přemýšlet nad nejrychlejším řešením. Jaké jsou všechny možné metody pro nouzové otevření vozu. Pokud zrovna nemáte možnost odskočit si pro náhradní klíče, protože jsou daleko anebo s klíči od auta zůstali ve vozu i klíče od domu. Ani vaše vozidlo neumí využít moderní aplikace v telefonu, která také slouží k nouzovému otevření auta. Ani nemáte přítele na telefonu v podobě operátora, který vám po identifikaci auto odemkne na dálku, pokud tedy telefon taky není zrovna zamčený uvnitř. Vymýšlíte dál. Možná že v autě máte uvězněné dítě nebo třeba čtyřnohého kamaráda a je docela horko, a tak vás napadá jedině rozbít okýnko. Ale nejlepší možností je jistě zavolat zámečníka, pro kterého není otevření auta bez poškození žádný problém. Ve finále vás to vyjde určitě levněji než oprava rozbitého okna.

Zavolejte raději Zamkarbrno.cz, nemá smysl vymýšlet složitá řešení a snažit se auto otevřít nějakou fintou, co jste viděli ve filmu, popřípadě násilím. Skutečně nejrychlejší a nejlepší je zavolat oborníka, který přesně ví na první dobrou, jak se do auta dostane, aniž by ho pak bylo třeba nechat opravit. Samotné otevření auta v rukou zámečníka je rychlou a spolehlivou akcí. A určitě mu zaplatíte míň, než byste museli dát za opravu rozbitého okýnka. Navíc pak s vysvobozenými klíči můžete jet hned dál. Což by s rozbitým okýnkem mohl být docela problém.

Zamkarbrno.cz vám rychle přispěchá na pomoc, do auta se dostane za chvíli a navíc je ponechá nepoškozené. Stačí jen zavolat třeba od vstřícného kolemjdoucího. Poradí si s otvíráním všech typů vozů s různými zabezpečeními.

Fotografie