Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Bednění pro všechny druhy monolitických staveb

Velmi rozšířeným fenoménem dnešní doby je místo klasické výstavby, například rodinného domu za použití tradičního zdiva nebo dřevostavby, použití monolitického řešení. Právě železobetonová konstrukce patří mezi moderní a progresivní stavební systémy. Největší výhodou betonu je široká škála použití, vysoká variabilita tvarů, trvanlivost a odolnost konstrukce i její relativní subtilnost a únosnost.

Bednění pro realizaci monolitické stavby

Žádné prkenné bednění. Moderní doba sebou přináší i moderní technologie. Stejně tomu tak je i u bednění, které nabízí jednoduché, levnější a především bezpečnější bednění, než jsme byli doposud zvyklí. Abychom se skutečně spolehli na rovné stěny, základy nebo výtahové a schodišťové šachty, je zapotřebí použít kvalitní bednění pro monolitické stavby. Systém rámového bednění nabízí ruční manipulaci a instalace je více než jednoduchá.

Výroba bednění

Jelikož jsme v době, která přináší mnoho možností, společnost NestService nabízí výrobu atypického bednění na míru, které je vhodné pro realizaci tvarově a staticky náročných konstrukcí. Zároveň je vhodné i u speciálního stavebního postupu, například stavba opěr, pilířů, pylonů, mostovek nebo jader výškových budov.

V případě tvarově složitých konstrukcí jsou ve společnosti NestService schopni navrhnout a vyrobit bednění přesně na míru a podle potřeb zákazníka.

Pronájem bednění

Společnost NestService se zabývá také pronájmem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. K dispozici tak máte bednění stěn, neboli stěnové bednění, bednění sloupů, bednění stropních konstrukcí nebo bednění atypických tvarů.

NestService - váš spolehlivý partner v oblasti monolitických staveb

Bez kvalitního bednění se realizace monolitické stavby neobejde. Správným návrhem bedněním získá stavba konečnou formu. Pokud si potřebujete pronajmout stěnové bednění nebo jej vyrobit na míru, kontaktujte naše pracovníky, kteří s vámi domluví vše potřebné a poskytnou vám veškeré detailní informace k použití stěnového bednění. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI nebo MEVA. S bedněním od nás budete svou stavbu rychle a snadno realizovat.

Fotografie