Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jak probíhá stavba střechy?

Stavba střechy je odborná záležitost, proto se jistě vyplatí pozvat si specialisty, kteří Vám zhotoví práci na střeše od krovu až po okapy. Na začátku je nutné prohlédnout stávající stav střechy, pokud se jedná o rekonstrukci, a zvolit zda je nutná montáž střešních krovů, nebo je možné použít stávající. Dále se zvolí typ krytiny, okapů a všech náležitostí.

Samotná realizace začne grafickým návrhem střechy. Následně se zhotoví projekt a statický výpočet. Jakmile se návrh odsouhlasí, podepíšete smlouvu se zhotovitelem a může se začít se stavbou. Jako první se postaví krovy, poté přijdou na řadu klempířské prvky a střešní krytina.

Tesaři Vám zhotoví krovy, bednění a laťování střechy, izolaci i podhledy. Mohou také zrekonstruovat krov, pokud stačí pouze jeho částečná oprava. Klempíři oplechují střechu, fasádní prvky, římsy i parapety. Pokrývači položí střešní krytinu, případně ji doplní o sněholamy, nebo střešní okna.

Jakmile je střecha hotová, zkontrolují se všechny práce a vystaví se předávací protokol. Je v zájmu všech řemeslníků, aby střecha plnila všechny své funkce, tedy chránila obyvatele domu před počasím, hodila se do okolní zástavby a esteticky doplnila dům.

Jestliže hledáte pro svůj dům odborníky na střechy na klíč v Brně, oslovte s důvěrou naši firmu Klempířství Dambor. Postaráme se o to, abyste pod svojí střechou strávili spoustu spokojených let a Vy i Vaši blízcí pod ní byli v bezpečí. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s opravami střech. Sejdou se s Vámi na místě stavby, zhodnotí stav současné střechy a navrhnou řešení oprav. Pokud je možné střechu opravit, vše Vám vysvětlí a zanesou do grafického plánu. Po zhotovení projektu se domluvíme na časovém a finančním rozpise prací, a je možné začít. Zaručujeme Vám, že v domluveném termínu budete mít svoji rodinu i svůj dům pod jednou střechou.

Fotografie