Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jaká okna si vybrat pro svůj domov?

Pokud se chystáte na rekonstrukci Vašeho domova a při něm i na výměnu oken, jistě zvažujete, jaký typ oken bude pro Váš dům, či byt vhodný. Na výběr je dnes z mnoha materiálů, můžete zvolit okna plastová, dřevěná, dřevohliníková či hliníková.

Jistě se vyplatí poradit se s odborníky, kteří vyberou přímo na míru Vašemu domu vhodná okna. Po zvážení všech možností a výběru Vám vyhotoví předběžnou kalkulaci a časový plán výměny oken, Vy si tak můžete jen naplánovat, kdy rekonstrukci oken provést.

Plastová okna

Plastová okna jsou velmi populární zejména pro svoji cenovou dostupnost a zároveň dlouhou trvanlivost. Jsou vhodná k umístění do rodinného domu, i bytu, či kanceláře. Plastová okna jsou dostupná v několika provedeních, záleží na Vás, které zvolíte pro Váš interiér.

Dřevěná okna

Jestliže si zařizujete dům spíše přírodními materiály, osloví Vás jistě dřevěná okna. Vyrábějí se z kvalitního dřeva, šetrnými metodami k přírodě. Dřevěná okna jsou nabízena v různých profilech, barvách i odstínech, stačí si jen vybrat.

Dřevohliníková okna

Velmi oblíbená, ale finančně náročnější jsou dřevohliníková okna. Jejich předností je snadná údržba, a vysoká odolnost vůči počasí. Dřevo používané na okna je spíše měkké, s dobrými izolačními vlastnostmi.

Hliníková okna

Je možné také zvolit okna hliníková, ty se však většinou využívají pro komerční budovy. Hliníková okna se snadno udržují a jsou bezpečná.

Pro správný výběr oken se obraťte na naši firmu Oknocentrum Rakus, s.r.o., naši pracovníci Vám poradí, jaký typ oken zvolit. Naši technici Vám pomohou vybrat okna přímo na míru Vašemu domu, sjednají s Vámi finanční i časový plán prací. V dohodnutém termínu k Vám okna přivezou a zajistí profesionální montáž oken. Součástí předání oken je také přesná instruktáž, jak o okna pečovat. Oslovte nás s důvěrou, okna od nás přivedou do Vašeho domova světlo i čerstvý vzduch.

Fotografie