Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Kotevní technika MUNGO

Vše udrží na svém místě. Kotevní technika MUNGO

Ne každý je technicky zdatný natolik, aby si byl jistý pouhým přiděláním poličky na zeď. Jistotu ale může získat použitím té správné techniky. Kotevní technika MUNGO je kvalita přímo ze Švýcarska. MUNGO je vhodné na dřevo, cihly, beton i sádrokarton. Objevte kotevní techniku, který je tu už více než 50 let.

Kotevní technika MUNGO pro profesionály i hobíky

Montážní firmy na MUNGO nedají dopustit. Profesionálové jsou spokojeni, že práce jim jde pokaždé od ruky. A hobíci mají jistotu, že jejich výkon je vždy zakončen euforií z dobře odvedené práce. Jestliže hledáte specialisty na kotevní techniku MUNGO v České republice, pak najdete společnost SBComp, která se zabývá prodejem kotevní a nýtovací techniky.

MUNGO, to jsou ocelové kotvy, nylonové hmoždinky, izolační hmoždinky, hmoždinky do sádrokartonu a šrouby do betonu. Potřebujete kotvu pro chemickou maltu? Využijte kotevní techniku do betonu i do zdiva,vrtáky a sekáče, prvky speciálního a lehkého upevňovacího kotvení a mnoho dalšího. Vše přivrtáte a přiděláte na vybrané místo snadno a rychle. Výborným pomocníkem jsou také nylonové hmoždinky, které jsou vyrobeny z prvotřídního polyamidu PA6.

Ocelové kotvy s povrchem GreenTec

Progresivní povrch GreenTec mnohem lépe odolává korozi a významně prodlužuje životnost kotev. Výhodou kotvící techniky MUNGO je možnost práce za každého počasí, protože odolá větru i vodě. Jde o jedno z nejlepších řešení pro aplikaci do většiny stavebních materiálů.

Profesionální poradenství SBComp

Ve SBComp jsme specialisté na kotevní techniku MUNGO v České republice. Pro více informací pokračujte na stránky www.sbcomp.cz, kde se dozvíte více. Nebo jste z Brna a okolí? Pak navštivte naše testovací centrum, kde si i běžní zákazníci mohou vyzkoušet, jak výrobky správně aplikovat. Najdete nás na adrese Brno-Slatina, Drážní 1182/5. Těšíme se na vaši návštěvu.

Fotografie