Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Velkoformátová dlažba imitace dřeva

Velkoformátové dlažby a obklady se skvěle hodí do prostorů kuchyní, koupelen, ale také dalších místností vašeho domu či bytu. Fantazii se meze nekladou.

Ať už jste koupili novou nemovitost či jste se rozhodli pro rekonstrukci té stávající – velkoformátové obklady a dlažby (jelikož pokrývají velkou plochu v kuse) rapidně sníží počet potřebných spár a tím také nároky na údržbu po čas celého roku.

Kvalitní velkoformátová dlažba v imitaci dřeva je jen těžko rozpoznatelná od pravého přírodního materiálu, jelikož povrch dlaždic dokonale zachycuje prvky a strukturu dřeva. Nicméně co se vlastností týče – dlažba má oproti dřevu mnoho výhod, mezi které patří například: ohnivzdornost, protiskluzové vlastnosti, snadná údržba, nadčasový design, nenáročná kombinovatelnost s dalšími materiály, finanční dostupnost a lepší tepelná vodivost nežli v případě dřevěné podlahy.

CO JE TO VLASTNĚ VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA?

Velkoformátové dlažby jsou specifické tím, že velikost jedné hrany se rovná minimálně 120 centimetrům. Přičemž – čím větší má dlažba rozměr, tím lépe na ní vynikne struktura dřeva.

Velkoformátové dlažby v imitaci dřeva se svým vzezřením dokonale přibližují tomuto přírodnímu materiálu, od kterého jsou jen těžko rozpoznatelné. V případě, že se rozhodnete zasadit tento prvek do svého interiéru, váš domov se stane nejen unikátním, ale současně také pozornost poutajícím.

Velkoformátové dlažby mohou být také skvělým sjednocujícím prvkem, který dokáže opticky zvětšit jakýkoliv prostor. Navíc velký formát můžete použít jak na podlaze, tak stěnách.

Výběr vhodné podlahové krytiny a obkladů dokáže projasnit a dodat šmrnc každému kousku vašeho domova.

Pokud hledáte profesionální služby na vysoké úrovni, jejichž součástí je např. 3D návrh, možnost uskladnění materiálu do doby realizace zakázky, proklientsky příjemné zpracování a plynulý průběh celé zakázky, odborné poradenství a příznivé ceny, obraťte se na Keramika CZ s. r. o. a její pobočku v Liberci.

Fotografie