Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Zámečnické práce s pomocí 3D technologií

Pokud potřebujete služby klasického zámečnictví, jako je opracování kovových materiálů, plechů, železa, či tyčoviny, obraťte se na profesionály v oboru. Veškeré materiály zvládnou stříhat, řezat, obrousit, ohnout i smontovat. Posléze provedou povrchovou úpravu díky antikorozním nátěrům, základovým či povrchovým nátěrům.

Podle Vaší potřeby zhotoví zámečníci branky, závory, či ploty. Nejprve vše potřebné na místě zaměří, seznámí Vás s návrhem a zrealizují výrobu i závěrečnou montáž.  Poskytnou Vám také výběr kovových lešení, mříží, konstrukcí, stojany, zábradlí, či schodišť.  Můžete se na ně obrátit i v případě, kdy potřebujete opravit či zrekonstruovat kovové výrobky, například ocelové dveře, panty, zámky či západky. Poradí si také s opravou branek, bran, či mříží. Provedou také svářečské práce.

Jestliže hledáte odborníky na zámečnické práce v Brně, obraťte se na naši firmu NESTSERVICE s.r.o. Zabýváme se výrobou konstrukčních prvků a zpracováním plechů včetně konstrukční přípravy.  Zvládneme pro Vás na míru zakázkovou výrobu zábradlí, či jakýchkoliv atypických ocelových výrobků. Vyrobíme atypické konstrukce a ocelové svařence do hmotnosti 3000 kg. Provádíme ohraňování plechů a výrobu výpalků. Používáme certifikovanou protikorozní ochranu a žárový zinek, které zaručují vysokou odolnost konstrukcí.

Naší předností je možnost využití pokročilých počítačových 3D technologií pro návrhy a vizualizace. Naši modeláři mají letité zkušenosti a odvedou pro Vás profesionální a kvalitní práci. Vypracujeme také statický posudek objektu, který je nutný pro případ rekonstrukcí vzhledem k jejich bezpečnosti. Na naše zámečnictví v Brně se můžete spolehnout. Přizpůsobíme se Vašim časovým i finančním možnostem a ve výsledku od nás získáte skvěle zpracované kovové výrobky pro svůj domov, či podnikání

Fotografie