Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Na zahradní párty nemusí být pozdě ani po konci prázdnin!

Myslíte si, že na zahradní oslavy a párty už je po skončení prázdnin pozdě? Omyl! I když se počasí už bude ochlazovat, tak ochlazení nebude tak výrazné, abyste museli být jen doma. I v průběhu celého září a možná i v říjnu bude ještě dostatek teplých a slunečných dnů, při kterých můžete zahradní oslavu uspořádat. Jen potřebujete správné vybavení.

Hlavně zastřešený prostor

Hydrometeorologické předpovědi nemusí být vždy přesné. Zejména pokud se jedná o dlouhodobou předpověď. Jak si správně vykládat dlouhodobou předpověď počasí, se můžete dozvědět ZDE. Když budete plánovat oslavu několik dnů a týdnů dopředu, musíte počítat i se špatným počasím. Každý účastník oslavy by měl být pod zastřešením. Není nutné stavět hned na zahradě obrovskou pergolu nebo cirkusové šapitó, ideálním řešením mohou být párty stany. Párty stany jsou jednoduché přístřešky ocelové nebo hliníkové konstrukce, které se snadno skládají a jsou vybavené plachtou jako zastřešením. Poskytují stín i ochranu před deštěm. Některé druhy mohou nabízet také boční opláštění pro ochranu před větrem.

Dostatek míst k sezení

Každý účastník oslavy by měl mít také připravené místo k sezení u stolu. To může být při větším počtu osob problém. Ne každá domácnost má doma 30 židlí a 7 stolů. I zde existuje velmi jednoduché řešení – pivní sety. Pivní sety jsou skládací systémy lavic a stolů. Opět s kovovou konstrukcí v kombinaci se dřevem. Rychle a snadno vytvoříte posezení pro libovolný počet osob.

Nemusíte kupovat, stačí pronajmout!

Párty stany a pivní sety jsou sice jednoduchých konstrukcí, i tak ale jejich pořízení může vyjít na několik desítek tisíc korun. Dobrou zprávou je, že si je nemusíte pořizovat, ale stačí jen pronajmout po dobu konání vaší akce. 

Fotografie