Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Dlažby a obklady, které vládnou koupelnovým trendům

Pustili jste se do úprav koupelny? Při vybavování nové koupelny byste se měli nejdříve zaměřit na výběr dlažeb a obkladů. Nezáleží však pouze na jejich barvě a vzoru, důležitý je také formát, materiál a jeho vlastnosti.

Toužíte-li po moderní a nadčasové koupelně, ale nemáte o jejím designu sebemenší představu, pak se inspirujte naším výběrem současných koupelnových trendů.

Velké formáty

Velkoformátové italské dlažby a obklady jsou v současné době velmi vyhledávaným řešením nejen ve wellness centrech, ale také moderních domácnostech. Dodávají totiž prostoru jedinečný vzhled, a zároveň díky nim vznikají v interiéru celistvé plochy s minimem spár, které jsou nenáročné na údržbu.

Imitace přírodních materiálů

Dřevo, kámen, beton, a to vše v keramickém provedení. Právě takové dlažby a obklady mohou zdobit i vaši koupelnu. Dřevo dodá místnosti jedinečně útulný vzhled, kámen zase jednoduchost a dokonalou eleganci. Jsou navíc také vysoce odolné a opět s minimální potřebou údržby.

Mozaika

Mysleli jste si, že mozaika už dávno není in? Pak jste na omylu. Mozaika totiž dává možnost vyzdvihnout váš osobitý styl a vytvořit si koupelný design dle vašeho vkusu.

Vintage a retro

Nejste zastánci módních trendů a raději byste si do koupelny přenesli něco z dob minulých? Pak vás jistě zaujmou dlažby a obklady ve vintage a retro stylu, které se stále častěji objevují v dnešních interiérech.

Buďte však při jejich výběru opatrní a vyvarujte se přílišnému překombinování vzorů a barev. Jedině tak zůstane vaše koupelna vkusně a čistě zařízená.

Fotografie