Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Granitové dřezy Schock a jejich novinky pro rok 2023

Atraktivní dřezové nádoby od prestižní německé firmy Schock vynikají svým dokonalým designem, který je patrný okamžitě po jejich spatření. A to nejen pro jejich nápaditou barevnou škálu nabízející intenzivní barvy. Granitové dřezy Schock vynikají ve všech svých kvalitativních aspektech a poskytují svým uživatelům naprosto dokonalý komfort. Dřezy jsou charakteristické jedinečností pojetí jejich tvaru, velikosti a zejména kvality provedení výrobku. Jsou absolutně barevně stabilní a dodávají neotřelý zážitek z přípravy pokrmu.

Barevné granitové dřezy Kiruna

Dřezová nádoba Kiruna v sobě skýtá rozmanitost v možnosti použití. Barevné granitové dřezy Kiruna jsou od nynějška dostupné v několika zajímavých barevných odstínech, které probouzejí fantazii a otevírají nové dimenze v oblasti kuchyňského interiéru. Jedná se o barvy Day, Night, Twilight a Dusk. které se velmi dobře kombinují s kovovými, dřevěnými, skleněnými i kamennými povrchy. Barevné granitové dřezy Schock se stávají přitažlivou součástí kuchyňské pracovní desky i díky jejich flexibilní možnosti horní i spodní montáže. Všechny zmíněné typy dřezů Kiruna jsou dostupné ve třech velikostech, lišících se šířkou dřezu (456, 556 a 756 mm) a uspokojují tak veškeré přání a požadavky zákazníka i technické limity kuchyně.

Rustikální model Kallio M-100

Rustikální model Kallio M-100 tvoří rovněž součást řady CRISTADUR® Green Line a je moderním modulárním dřezem z křemenného kompozitu. Ideální propojení s dřevěným a kovovým materiálem vytváří nezapomenutelný dojem z kuchyňského interiéru.

Naprostou novinkou na trhu je CRISTADUR® Green Line Kallio M-175 v barvě s označením Dusk. Tento dřez v sobě snoubí elegantní matný povrch s tmavě šedou barvu. Ušlechtilá barva, která se dobře hodí snad do každého interiéru a stylu kuchyně. Dusk je skvělá barva v kombinaci se dřevem pro realizaci skandinávského interiéru nebo třeba v kombinaci s kovem k vytvoření výrazného industriálního stylu.

Dřezy do menší kuchyně

Nejnovější model Formhaus D-100LS je charakteristický svým moderní stylem a inovativním provedením. Nabízí řešení i pro kuchyně menšího formátu a to prostřednictvím extra velkého dřezového prostoru pro pohodlné umývání i větších kuchyňských nádob bez neustálého nepohodlí a řešení obtížné manipulace. Přidanou hodnotou je dostatečně prostorná odkapávací plocha zhotovená jako součást této dřezové zóny.

CRISTADUR® série Prepstation nabízí moderní a zároveň multifunkční mycí zónu v novém pojetí, při zachování prémiové kvality. Oba exkluzivní modely poskytují mimořádné pohodlí pro rychlou přípravu pokrmu a následný úklidu pracovní plochy. Zmíněný dřez bude dostupný v obdobné barevné škále jako je tomu u série Green Line.

Nadčasové dřezové baterie

Zajímavou novinkou jsou celoplošné barevné baterie Epos, dodávané ve výrazných barevných provedeních. Tato nadčasová baterie se snadno kombinuje jako barevný doplňek se všemi barvami řady CRISTADUR®. Praktická baterie v žádaném tvaru L vyniká ergonomickým designem s vysokou pozicí ramínka pro snadné umývaní nádobí a zeleniny nebo pohodlné plnění vody do větších nádob.

Mycí zóna by měla být především multifunkční, proto firma Schock přichází na trh s mobilní odkapávací podložkou jako součást příslušenství dřezových nádob. Skvělá silikonová odkapávací podložka chrání kuchyňskou pracovní desku před ulpíváním přebytečné vlhkosti. Multifunkční designová odkapávací podložka umožňuje umístění na dřez nebo i vedle něho a slouží jako praktická odkládací nebo odkapávací plocha na příbory, nádobí, mycí pomůcky a vše nezbytné kuchyňské vybavení, které je třeba pohodlně usušit.

Pokud vás oslovila nabídka novinek společnosti Schock na rok 2023, neváhejte navštívit webové stránky internetového obchodu www.granitovedrezyschock.cz, který je výhradním dovozcem těchto výrobků v ČR. Zde si můžete prohlédnout kompletní katalog dřezových nádob a jejich příslušenství a v klidu domova objednat vámi zvolenou variantu, která se bude nejlépe vyjímat ve vaší nové kuchyni.

Fotografie