Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Jak zvětšit interiér Vašeho domova správným výběrem dveří

Při zařizování nového bydlení se dostanete i k výběru vhodných interiérových dveří. Pokud máte k dispozici menší pokoje, či místnosti k uskladnění, zvažte jejich vybavení posuvnými dveřmi. Zaberou mnohem méně místa, než dveře otvírané do prostoru a nemusíte podle nich postavit nábytek, či pověsit poličky. Lehce je odsunete na bok, do kovového pouzdra. Snadno se s nimi manipuluje, vhodně je využijete při propojení interiéru s exteriérem, pokud jde o jejich uplatnění na balkoně, či terase. Díky nim tak snadno získáte bezprahové bydlení, vhodné pro starší generace. Posuvné dveře se často používají pro ukládací prostory, jakou jsou šatny na oblečení, dále botníky a komory.

Hlavní účelem dveří je oddělení prostorů a zajištění soukromí obyvatel bytu. Samozřejmě také ovlivní design celé místnosti, vybírejte podle dalších zařizovacích předmětů v místnosti. Ať už jde o nábytek, novou podlahu, okna v pokoji či kuchyňskou linku. Výrobci jsou dnes schopni vyrobit širokou škálu modelů dveří v povrchových úpravách laminátu, dýhy, dveře lakované, matné či lesklé. Také materiál dveří se liší, na trhu jsou k dostání dřevěné, plastové, dřevohliníkové i hliníkové dveře.

Pokud hledáte dodavatele oken a dveří v Brně, obraťte se na zkušenou firmu. Mívají letité zkušenosti a široký výběr dveří různých stylů. Podle vybavení Vašeho interiéru si zvolíte design dveří i jejich styl. V nabídce najdete také možnost vybrat si vhodné panty i zárubně k novým dveřím tak, aby společně ladily v jeden celek. Vhodně zvolenými dveřmi můžete získat nejen další prostor v místnostech, ale také moderní doplněk celého interiéru.

Fotografie