Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Mějte svou chatu pod kontrolou

Chata i chalupa slouží k relaxaci a odpočinku. V okamžiku se i toto klidné místo může proměnit v noční můru. Proč? Důvodem jsou zloději, ale také přírodní živly, které mohou zanechat na vašem rekreačním objektu značnou paseku. Jak tomu předejít a bránit se včas, i když jste stovky kilometrů odsud?

GSM ovladač a hlásič

Ovladač a hlásič od Jablotronu vás včas upozorní, pokud se děje něco neobvyklého. Například požár nebo havárii vody včas detekuje a zašle vám upozornění. Vy pak můžete alarmovat sousedy nebo záchranné složky.

Nejde však jen o alarm. Pomocí aplikace myJablotron můžete celý objekt také řídit i na dálku. To znamená, že pokud se chystáte například na víkend na svou chatu, můžete si již při pátku na dálku vytopit celou chatu nebo zapnout bojler, takže nepřijdete do zimou vymrzlého objektu. Kromě aplikace můžete využít i SMS.

Zapne bojler i topení, zašle upozornění

Chytrá aplikace myJablotron nabízí veškeré funkce tohoto chytrého zařízení. Jednoduše tak svou chatu či chalupu můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu.

Jde to i bez internetu

A co když nemáte připojení k internetu? GSM ovladač a hlásič můžete ovládat i prostřednictvím SMS nebo telefonováním. Jak? Jednoduše. Pro zatopení napište SMS zprávu ve formátu “zatop”. A máte zatopeno. Pokud potřebujete zapnout bojler, tak jej zkrátka prozvoňte. GSM ovladač po prozvonění přesně ví, co má v dané situaci udělat.

Zaujalo vás to?

Nás také. Jsme UNITEL elektro, s.r.o., tým složený z odborníků, kteří mají dlouholetou praxi v oboru elektro. Právě práce s aplikací myJablotron a zařízeními téže společnosti nám dokazují, že i moderní svět má pořád co nabídnout. Pokud vás ochrana vaší chaty a chalupy zaujala, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s výběrem i instalací. Jakmile jednou zkusíte, už nebudete chtít nikdy nic jiného. Buďte v obraze i na tisíce kilometrů.

Fotografie