Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

ULV Foger pro prostorovou dezinfekci

ULV Foger pro prostorovou dezinfekci

V dnešní době je dezinfekce prostorů a povrchů zásadním krokem pro zajištění hygieny a bezpečnosti. Vedle dezinfekce pomocí UV záření lze využít i dezinfekci aerosolem, která na rozdíl od UV záření, nabízí výhodu přetrvávajícího účinku desinfekčního přípravku na površích.
ULV Foger, jako alternativa k dezinfekci roztíráním a nanášení desinfekčního přípravku ručně, nabízí rychlejší a spolehlivější aplikaci.

Inovativní metody dezinfekce

Foger. Tento přístroj využívá mikrokapénky k dezinfekci prostoru, bez nutnosti aplikovat přípravek ručně pomocí hadříku.
ULV Foger funguje tak, že vytváří jemný aerosol z dezinfekčního roztoku, který po sedimentaci v prostoru, ulpí na všech površích s výhodou setrvačnosti účinku. Tento proces způsobuje zničení mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a plísně, které se nacházejí na povrchu všech předmětů a ve vzduchu.
Výhodou ULV Fogeru je, že dezinfekce povrchů relativně velkého prostoru se provede za nepoměrně kratší okamžik ve srovnání s technikou ručního otírání povrchů.
Další výhodou je schopnost UVL Fogeru dosáhnout i do těžko přístupných míst, která by jinak mohla zůstat nedezinfikovaná. Díky vytvořenému aerosolu se dezinfekční roztok šíří po celém prostoru a proniká i do malých škvír, trhlin a dutin, kde se mohou mikroorganismy ukrývat.
Prostorová dezinfekce pomocí ULV Fogeru je vhodná pro širokou škálu prostor, včetně nemocnic, škol, kanceláří, obchodů, restaurací a dalších veřejných míst. Je to efektivní a moderní přístup k dezinfekci, který může výrazně přispět k ochraně zdraví a prevenci šíření infekcí.
Díky použití ULV Fogeru je možné dosáhnout vysoké účinnosti dezinfekce bez nutnosti vystavit lidi nebo prostředí agresivním chemikáliím. Tato metoda je také rychlá a je snadno použitelná. Dosah ULV Fogeru je až 8 m, což umožní efektivní aplikaci.

Bezpečnost je třeba dodržovat i v tomto případě

Je však důležité mít na paměti, že aplikovaná látka, dokud je prostorově rozptýlena v aerosolu v prostoru je potenciálně škodlivá pro živé organismy, včetně lidí. Proto je nezbytné dodržovat bezpečnostní opatření a provádět dezinfekci za použití ochranných pracovních prostředků a bez přítomnosti jiných osob. Návrat osob do prostoru je obvykle možný po cca 60 minutách. Je také důležité dodržovat pokyny výrobce a provádět pravidelnou údržbu zařízení.

V současné době se prostorová dezinfekce stává stále důležitějším prvkem ve snaze minimalizovat riziko přenosu infekčních chorob. ULV Foger přináší spolehlivou alternativu eliminace mikroorganismů na površích a ve vzduchu. Všechny tyto výhody můžete nyní využít i vy.

Přijde vám to jako ideální způsob? Kontaktujte Hydrofilter s.r.o. nebo mrkněte na jejich webové stránky: www.hydrofilter.cz. Zde mají řešení i pro vás.

Fotografie