Články & návody

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková posuvná okna Havířov a okolí.

Zámkař Jan Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Dokurzu.cz - Rekvalifikační kurzy a školení Brno.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno a okolí.

Karissa Corp SE - sádrokartonářské práce Brno a okolí.

NS Nábytek - vestavěné skříně na míru.

Otevreniauta.cz - nouzové otevírání aut v Brně.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečení domu Brno systémem Jablotron.

INVIDA - nábytek na míru Praha, České Budějovice a okolí.

Zabezpečení domu

Představte si následující situaci. Válíte se někde na pláži, kde si užíváte zaslouženého klidu a pohody. Kolem vás pobíhají vaše děti, které nezajímá nic jiného, než jakou další stavbu z písku postaví a vy nasloucháte šumění moře, které vás dokonale uklidňuje. Když tu najednou vám probleskne hlavou krátká myšlenka – co dům, je v pořádku? Červíček pochybnosti ve vaší mysli narůstá – nemohl se k nám někdo vloupat, zatímco jsme pryč?

Jistě, můžete se snažit takové myšlenky prostě nemít, a když už pochyby vyvstanou, snažit se je zahnat někam daleko. Nebo taky můžete zabezpečit váš dům a být doopravdy v klidu. A to bez kompromisů.

Jak ale na to? Tím nejjednodušším, co můžete udělat, je pořídit si alarm. Už dávno neplatí to, že by alarm chránil dům pouze proti vloupání. Moderní přístroje zaznamenají také únik plynu, přítomnost kouře či požáru, naplavenou vodu v domácnosti i zdravotní potíže obyvatel domu.

Dnešní alarmy však nečekají jen na chvíle nouze, ale slouží i během všedních dní. Tato zařízení tak mohou být vašimi pomocníky při rozsvěcení světel, ovládání garážových vrat nebo zavlažování.

Ovládání alarmu je velmi intuitivní, zvládne ho tedy opravdu každý. Třešničkou na dortu je možnost nainstalování aplikace do telefonu, či počítače. Můžete tak na dálku ovládat spotřebiče, sledovat teplotu v domě i tok energií.

Ne všechny funkce bude mít zákonitě každý alarm. Od toho, kolik toho umí a jestli například požadujete bezdrátové napájení, se poté samozřejmě odvíjí cena.

Fotografie